Zdarec, celkem zajímavý je ten nejkratší let. Ale když už jsme u toho i ten nejdelší k tomu patří. Za mě nejkratší Palermo - Neapol 317 km a nejdelší Amsterdam - Mexico City 9217 km. A co vy? .

Nejkratší a nejdelší let

Založil ve fóru Co se nevešlo

 Zdarec, celkem zajímavý je ten nejkratší let. Ale když už jsme u toho i ten nejdelší k tomu patří. Za mě nejkratší Palermo - Neapol 317 km a nejdelší Amsterdam - Mexico City 9217 km. A co vy?

0

Hehe mam aj dlhsi aj kratsi :D Vancouver - Taipei 12:45 h, 9,602 km, a Lanzarote - Gran Canaria 208 km, 0:40 h

0 Citovat

S nejdelším tady mezi vámi nepochodím, ale nejkratší byl libovka ...
Chicago-Londýn (6 361 km, 7 hod)
Mahé Seychely-Praslin (44 km, 15 min)

0 Citovat

Ahoj,

tak za me:
Mnichov - Singapur 10.069 km
Lihue - Honolulu 164km

Jirka
www.jorgus.webnode.cz

0 Citovat

Jestli se do statistiky počítá i let helikoptérou, tak 17 km od ostravského Globusu na OSR na Dny NATO s R44.
V pravidelné dopravě nejkratší z Pica na Terceiru (120 km) a nejdelší Londýn - Hongkong (9.642 km)

0 Citovat

najdlshi MXP-GRU - 91497km a najkratsi komercny OSR-BTS - 180km, inak potom samozrejme okruzny let okolo Trnavy na An-2 a ultralightom okolo Serede :D

0 Citovat

Piešťany – Brno 102 km
Kuala Lumpur – Gatwick 10.599 km :-)
aktualizace: nejkratší byl přelet z Boa Vista na Sal, cca 67 km :-)

0 Citovat

nejdelší IST - NRT, 9 000 km, 10,5 hodiny
nejkratší Kona - Kahului 135 km, 45 min nad velrybami

0 Citovat

Abu Dhabí - Kuala Lumpur 5594 km
Brno - Praha 204 km :)

0 Citovat

Singapur - Londýn, 10 894 km, 13 h
Lamu - Malindi, 141 km, 30 min

0 Citovat


tak z těch krátkých letů, co jsem absolvoval jsou zajímavé asi tyto:
Caye Caulker- Belize City -cca 35 km 10 min
Belize City- Dangriga cca -64 km 17 min
celková cena 83 USD , koupeno v budce na letišti, den před odletem za 83 USD ,
(CUK-TZA-DGA)
při letu z Dangrigy do Belize je dokonce mezipřistání na mezinárodním letišti BEZ, kde vystupují i pax , itinerář byl tedy ( DGA-BEZ-TZA), kupováno asi 40 min před odletem na letišti za 53 USD
úplně nejkratší linkovka co jsme letěl byla tedy BEZ-TZA, to je tak 12km
operováno vždy cessnou, seděl jsem na posledním volném, místě, tedy vedle pilota :-)

0 Citovat

flightdiary hlasi:
Heathrow - Hongkong 9642km
Kona - Kahului 135km

update:

LGW-SIN 10876km

0 Citovat

Nejdelší Istanbul -> Los Angeles. Dle internetu 11 032 km (příjde mi to až moc daleko :))
V červnu mě čeká Istanbul -> San Francisco, kterej by měl být ještě o 15 minut delší - 13 hodin a 25 minut.

0 Citovat

Jeju - Cheongju : 291 km
Seoul - Auckland - 9630 km

0 Citovat

Nejdelší:
Amsterdam - Bangkok: 9218 km
nejkratší:
Langkawi - Penang: 130 km, 17 minut,
stihl se rozdat i džus a letenka stála 80 Kč, oproti lodi za 350 Kč a 2 a půl hodiny plavby :D

0 Citovat

Nakolko je v tom aj medzipristatie na Mauriciu, nie je to cisty let... Ale celkovy cas straveny na plaube lietadla na linke Istanbul - Antananarivo bol nejakych 14 hodin a par minut, co bol cisty masaker :) vzdialenost je len nieco cez 8000km myslim

0 Citovat

Mě přibyl nejkratší zrovna minulý týden: Cardiff-Cork 360 km. Nejdelší byl Heathrow-San Francisco 8638 km.

0 Citovat

flightdiary ukazuje toto:
Narita - Zurich 9604 km
Gdansk - Warsaw 297 km

0 Citovat

Boston-JFK 197 mil, Amsterdam - Lima 6544 mil (12:40).

0 Citovat

nejdelší: Instanbul - Jakarta - 9 457 km
nejkratší: St. Maarten - Britské panenské ostrovy (Tortola) - 170 km ........ letecká společnost Winward Islands, 10 míst k sezení, jako klimatizace posloužily vějíře z kartonu s logem společnosti.... a úžasné fotky z okénka :-) :-)

0 Citovat

Nejdelší: Oakland - Stockholm 8 597 km a nejkratší: Praha - Vídeň 278 km

0 Citovat

DOH - AKL: 14550 km

Seattle/Lake Union - Kenmore/Lake Washington, Netuším vzdialenosť, možno 30 km, letelo to max. 10 minút

Kenmore air, vrtuľové lietadlo len pre nás dvoch :)
Za akciovú cenu 35 USD za jedného aj s odvozom zo SEA. Ako spestrenie čakania na lietadlo zo SEA domov.

2 Citovat

Nejdelší: MIL-MRU 8 814 km
Nejkratší: DAR-ZNZ 69 km

0 Citovat

Nejdelší: DXB-NRT (Dubaj-Tokio) 4964 mil
Nejkratší (zatím): PRG-ZRH (Praha-Curych) 364 mil
Nejpomalejší: PRG-ARN (Praha-Stockholm) s ČSA v ATR72 - místno původních 2 hodin, trval let 3h 20 min.
Nejzpožděnější: PRG-DUB (Praha-Dublin) o 100 minut

0 Citovat

Afleben napsal(a):

DOH - AKL: 14550 km
Seattle/Lake Union - Kenmore/Lake Washington, Netuším vzdialenosť, možno 30 km, letelo to max. 10 minút
Kenmore air, vrtuľové lietadlo len pre nás dvoch :)
Za akciovú cenu 35 USD za jedného aj s odvozom zo SEA. Ako spestrenie čakania na lietadlo zo SEA domov.


Oj, už jsem si říkal, že mě tu nikdo nepřekoná! :D Taky jsem letěl Kenmore - Seattle ( a dál do Victorie). Byl jsem jediný pasažér a kvůli vyvážení letadla jsem byl posazen na místo druhého pilota, takže jeden z nejlepších zážitků! Jinak vzdálenost činí 15 km ;)

A nejdelší let Dubaj - Sydney (12.058 km).

1